1990
1. Glenn Huybrechts  Beste jongere : Bart Van De Water
2. Danny Van Looy  1e Antwerpenaar: Glenn Huybrechts
3. Patrick Van Roosbroeck  Ploegenklassement: Militaire Ploeg België
1991
1. Michel Vanhaecke  Beste jongere:  Michel Vanhaecke
2. Stephane Hennebert  1e Antwerpenaar: Jean – Marie Vernie
3. Mika Hietanen   Ploegenklassement: Militaire Ploeg België
1992
1. Stefan Sels   Beste jongere:  Andy Cools
2. Edwin Rutten   1e Antwerpenaar: Glenn Huybrechts
3. Ludo Dierckxsens  Ploegenklassement: Royal Antwerp B.C.
1993
1. Rik Claeys   Beste jongere:  Christophe Detilloux
2. Thierry Moeskops  1e Antwerpenaar: Thierry Moeskops
3. Stefan Grimon   Ploegenklassement: Kortrijk Groeninghe Sp.
1994
1. Gilbert Kaes   Beste jongere:  Danny Bosmans
2. Johnny Macharis   1e Antwerpenaar: Dirk Van Laer
3. Guy Van Hese   Ploegenklassement: Wielerclub Aktief Gent
1995
1. Jan Van Immerseel  Beste jongere:  Jurgen Van Roosbroeck
2. Willem – Jan Lambregts  1e Antwerpenaar: Patrick Van Staeyen
3. Wim Sels   Ploegenklassement: Heist Sportief
1996
1. Johnny Dauwe   Beste jongere:  Sven Nijs
2. Sven Nijs   1e Antwerpenaar: Johnny Dauwe
3. Luc De Moor   Ploegklassement: WVEV Waasland
1997
1. Jan Van Immerseel  Beste jongere:  Joris Van Mechelen
2. Dave Bruylandts  1e Antwerpenaar: Davy Huybrechts
3. Karl Roes   Ploegklassement: Dijlespurters Mechelen
1998
1. Darius Strole (Litouwen) Beste jongere:  Raimondas Vilcinkas
2. Raimondas Vilcinkas (Lit.) 1e Antwerpenaar: Davy Huybrechts
3. Danny Van Der Massen  Ploegenklassement: Litouwse Selectie
1999
1. Raimondas Vilcinkas (Lit.) Beste jongere:  Raimondas Vilcinkas
2. Andrejus Zubrovas (Lit.) 1e Antwerpenaar : -
3. Aivaras Baranauskas (Lit.) Ploegenklassement: Litouwse Selectie
2001
1. Michel Vanhaecke (Landbouwkrediet – Colnago) – 2. Bert Roesems (Landbouwkrediet – Colnago) – 3. Martin Derganc (KRKA Telecom)
2002
1. Mark Roland ( Team Down Under – Australië) – 2. Gino De Weirdt (ISCA Team) – 3. Peter Schoonjans (ISCA Team)
2003
1. Hans De Meester (Keukens Redant) – 2. Darius Strole (ISCA Team)
3. Cedric Van Lommel (Deschacht Cycling Team)
2004
1. Peter Ronsse (Jartazi – Granville) – 2. Vdou inov Vadim (Capec Kazakstan)
3. Robby Meul (Jartazi – Granville)
2006
1. Vytautas Kaupas (Jartazi – 7 Mobile) – 2. Frederik Johansson (Cont. CT Differdange) – 3. Ivayla Gabrovski (Flanders)
2007
1. Denis Flahaut (Jartazi – Promo Fashion) - 2. Aidis Kruopis (Klapeida – Splendid Cycling Team) – 3. Stefan Heiny (Cont. CT Differdange)
2008
1. Jonas Aen Jorgensen (GLS Pakke Shop) – 2. Michael Van Staeyen (Rabobank Continental Team) – 3. Wouter Van Mechelen (Landbouwkrediet)
2009
1. Madsen Jens Erik (Team Capinordic) – 2. Stefan Van Dijk (Verandas Willems) – 3. Flahaut Denis (Landbouwkrediet-Colnago)
2010
1. Rob Goris (Palmans-Cras) – 2. David Boucher (Landbouwkrediet) – 3. Frederic Amorison (Landbouwkrediet)
2011
1. Pirmin Lang (Atlas Personal) – 2. Remco Te Brake (CT De Rijke) – 3. Mats Boeve (Nationaal Team Nederland)
2012
1. Joeri Stallaert (Landbouwkrediet) – 2. Eugenio Alafaci (Leopard-Trek) – 3. Kevin Claeys (Landbouwkrediet) 
2013
1. Preben Van Hecke (Topsport Vlaanderen – Baloise) – 2. Stef Van Zummeren (Lotto – Belisol U23) – Stijn Steels (Crelan – Euphony)
2014
1. Yoeri Havik (Cycling Team De Rijke) - 2. Ivar Slik (Rabobank Development Team) - 3. Jens Geerinck (EFC-Omega Pharma-Quick Step)
2015
1. Aidis Kruopis (An Post - Chainreaction) - 2. Stan Godrie (Rabobank DT) - 3. Gerry Druyts (Vastgoedservice - Golden Palace)
2016
1. Timothy Dupont (Willems Veranda's) - 2. Enzo Wouters (Lotto-Soudal) - 3. Kenny De Haes (Wanty)
Niet ingericht in 2000 (stormweer) en 2005 (wegenwerken)



┬ęclear solutions 2014