Evacuatie  ziekenhuizen

ZNA Jan Palfijn – Lange Bremstraat 70 – 2170 Merksem – 03 640 21 11
AZ Klina – Augustijnslei 100 – 2930 Brasschaat – 03 650 50 50
ZNA Stuivenberg – Lange Beeldekensstraat 267 – 2060 Antwerpen – 03 217 71 11

Bezetting wagens wielerwedstrijd Antwerpse Havenpijl:

1e Signaalwagen (rode vlag)  :   f.v. E.R. Motors
2e Signaalwagen (rode vlag)  :   Verfkerk
Wagen koersdirekteur :    Renault Antwerpen 
1e Neutrale wagen  :   Neutrale Wagens Service
2e Neutrale wagen  :   Neutrale Wagens Service
3e Neutrale wagen  :   Neutrale Wagens Service
1e BWB wagen  :    Telecom
2e BWB wagen  :    Renault Antwerpen
3e BWB wagen  :    Renault Antwerpen
4e BWB wagen  :    Renault Antwerpen
5e BWB wagen  :   Renault Antwerpen
1e Ziekenwagen  :    Het Vlaamse Kruis
2e Ziekenwagen  :   Het Vlaamse Kruis
Wagen dokter   :    Renault Antwerpen
Ploegleiders wagens  :    zie deelnemende ploegen
Autocar   :    Verhoeven Busreizen BVBA
Materiaalwagen  :    De Olifant
3e Signaalwagen (groene) :    Antigoon
Mobiele seingevers  :    12 mobiele seingevers
Mobiele tijdaangever  :   1 mobiele seingever
TV opname  :      Moto Media Team (2 motards)

College van commissarissen – Collège des commissaires:

UCI-president/président: Botton Jacky (Frankrijk)
Aankomstrechter/Juge à l’arrivé/Timekeeper: Verbiest Patrick
Commissaris/Commissaire (2): Calus Sven
Commissaris/Commissaire (3): Mariën Philippe
Commissaris/Commissaire (4): Van Den Eynde Marc 
Commissaris/Commissaire Moto (1): Klinckaert Yves
Commissaris/Commissaire Moto (2): Van Steenbergen Rudi
Commissaris/Commissaire Uitslag/résultat – operator MYLAPS Transpon: Van Steen Freddy
Piloot/Pilote Moto (1): Godefridis Leon
Piloot/Pilote Moto (2): Van Renterghem Willy

Fotofinish Antwerpen:
Douwen Ronny

National Reportage Team:
Telecom Team Jurywagen: Avonds Melchior
Speaker Radio Tour: Bollen Marc
Informant Moto: Lissens Eddy

Medische Controle:
Medisch inspecteur/medical inspector/inspecteur médical UCI:



┬ęclear solutions 2014